Зразковий ротний опорний пункт на передовій

23-річний командир роти обладнав зразкові позиції під носом у сепаратистів.


"Патріоти України" звернули увагу на Youtube - відео військового телебачення України, з таким підписом: "На позиціях однієї з механізованих бригад на Луганському напрямі 22-річний командир роти настільки грамотно обладнав опорний пункт підрозділу, що тепер там, просто на передовій, проводять показові заняття для офіцерів всього оператівно-тактічеськой угрупування".

За словами заступника командира мехбригади Андрія Полякова, цей хлопець був спочатку командиром взводу, а свою нинішню посаду обійняв після 9 місяців служби.

"Особливо розчулив кухар в білому фартусі..." - відреагував в Facebook Костянтин Машовець. "Мені ще квіточки у вазоні сподобалися", - відзначив Анатолій Городников."


Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...