Злочинним авторитетам на контрольованій Україною частині Донбасу вже нічого робити

Це випливає з інформаціїї, яку розмістив на своїй сторінці у Facebook керівник нацполіції на Донеччині В'ячеслав Аброськін.

Рівень злочинності на контрольованій частині знижуєьться. Проце повідомляють "Патріоти України", посилаючись на допис у Facebook В'ячеслава Аброськіна. Той стверджує, що серйозні злочинці виїжджаютьють з області, а рівень розкриття суто кримінальних вбивств сягнув практично 100%. "У першому кварталі було скоєно таких вбивств - 31, з яких розкрито 29. Крім того, з урахуванням минулих років розкрито 33 злочини", - йдеться у Аброськіна.

2017 року також зареєстровано 3291 дрібних кримінальних злочинів, 798 з яких вже розкрито. І ще: "Ми продовжуємо вилучати з незаконного обігу цілі арсенали зброї. За три місяці поточного року вилучено 49 одиниць вогнепальної зброї (9 автоматів, 20 карабінів і гвинтівок, 9 пістолетів і револьверів, 11 одиниць атипової зброї). Також вилучено 9 тис. 349 боєприпасів (11 гранатометів, 153 гранати, 192 інших боєприпаси, 8993 патронів) і 9,5 кг вибухової речовини".


Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...