Відмовляються від "паспортів "Л/ДНР"

Чимдалі менше мешканців «народних республіка» Донбасу воліють отримувати місцеві т. зв. паспорти.

На підтвердження «Патріоти України» наводять допис на сторінці в Facebook нардепа, координатора "Інформаційного опору" Дмитра Тимчука. Він стверджує, що така тенденція почала проявлятися після визнання цих "документів" Росією.

Відсутність бажання отримувати «паспорти» Л/ДНР особливо відчувається в населених пунктах неподалік лінії розмежування."Очевидно, це пов'язано з черговою хвилею чуток, згідно з якими СБУ оперативно отримує списки всіх, що отримали "паспорт" "ДНР" або "ЛНР", після чого затримує їх власників при пересіченні лінії розмежування. Згідно однієї версії чуток, дані списки для СБУ добувають українські хакреські групи, згідно іншої версії – чиновники "ЛДНР" самі передають їх українським спецслужбам", - повідомляє Тимчук.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...