Вбити колишнього чоловіка за 2000 гривень

В таку суму оцінила життя батька двох своїх дітей 30-річна мешканка Конотопу

Як повідомляють "Патріоти України", на Сумщині попереджено вбивство чоловіка на замовлення його власної дружини. Її затримано і доправлено до ізолятора тимчасового утримання.

Обидва проживали близько 7 років у Конотопі. Там у них народилося двійко дітей. Згодом стосунки у сім`ї зіпсувалися, через зловживання чоловіка алкоголем. Жінка, офіційно не розлучившись, перейшла жити до іншого, знову завагітніла. А "законний" чоловік тимчасом продовжував мешкати у їх колись спільному будинку. Колишню дружину це не влаштовувало. Вона вирішила позбавитися від батька своїх дітей, яким зараз 7 і 3 роки.

Звернулася до знайомого. Життя чоловіка оцінила в дві тисячі гривень. Частину коштів передала «кілерові» авансом, інше пообіцяла після виконання. Приголомшений кандидат на роль найманого вбивці відразу повідомив про все поліції. Правоохоронці провели спецоперацію, інсценувавши вбивство та зробивши відповідне фото для звіту підозрюваній. А вчора її було затримано.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...