США про погрози Північної Кореї: Даремні слова

КНДР і раніше погрожувала "потужними ударами", але так нічого й не зробила, бо не в змозі.


Міністр оборони США Джим Маттіс заявив: недавні заяви Північної Кореї - не що інше, ніж пусті погрози, і їм нічого вірити, повідомляють "Патріоти України" з посиланням на Reuters. "Що стосується останніх заяв Північної Кореї, гадаю, ми вже звикли до такого, їхні погрози не підтверджуються", - сказав на прес-конференції в Тель-Авіві Маттіс.

Нещодавно в офіційній газеті правлячої партії КНДР "Нодон сінмун" з'явилося адресоване США попередження про "надпотужний превентивний удар".

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Павло Тарасюк + Тетяна Ричкова: Романтичне весілля у Китаї (фото)

неділя, 23 квітень 2017, 19:03

Голова столичної організації БПП освідчився коханій у далекому Китаї. "Патріоти України", посилаючись на Facebook юриста Бориса Сиклітського, повідомляють про пропозицію руки і серця від керівника секретаріату Київської міської організації Блоку Петра...

Книжко, гуд бай? Понад половину сумчан майже не читають книжок

неділя, 23 квітень 2017, 18:24

Найбільше схильні до читання студенти, але не друкованих видань, а їх електронних копій. На День книги та авторського права журналісти сумського «СпецКору» провели опитування серед мешканців обласного центру, аби з`ясувати, наскільки часто ті зверта...