США про погрози Північної Кореї: Даремні слова

КНДР і раніше погрожувала "потужними ударами", але так нічого й не зробила, бо не в змозі.


Міністр оборони США Джим Маттіс заявив: недавні заяви Північної Кореї - не що інше, ніж пусті погрози, і їм нічого вірити, повідомляють "Патріоти України" з посиланням на Reuters. "Що стосується останніх заяв Північної Кореї, гадаю, ми вже звикли до такого, їхні погрози не підтверджуються", - сказав на прес-конференції в Тель-Авіві Маттіс.

Нещодавно в офіційній газеті правлячої партії КНДР "Нодон сінмун" з'явилося адресоване США попередження про "надпотужний превентивний удар".

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...