"Сміттєвий конфлікт" у Глухові: Заховали щось дуже небезпечне, зі Львова

«Європейський» мер Глухова Мішель Терещенко оприлюднив інформацію про незаконне захоронення на місцевому сміттєвому полігоні небезпечних (можливо й радіоактивних) відходів.

Як повідомляють "Патріоти України", на самому початку сесії глухівської міськради, минулої п’ятниці, Мішель зробив гучну заяву з приводу інформації конотопської прокуратури, де йдеться про те, що в жовтні минулого року на місцевому полігоні для твердих відходів, відданого в оренду ТОВ «Зеленбуд» попередньою владою, розвантажили 27 фур зі львівським сміттям. Орієнтовно можна казати про 500 – 700 тон «лівих» відходів. Не надто авантажні дарунки міста Лева надходили пізньої ночі, потай. Їхній вміст ніхто не контролював. Мер припустив, що на звалищі заховано отруйні, а може навіть і радіоактивні речовини. На його думку, вплив «сміттєвих» махінацій на стан навколишнього середовища ще належить оцінити. Терещенко виказав думку щодо необхідності додаткової рекультивації полігону - для запобігання просочування небезпечних сполук у водоносні горизонти, а також поінформував про можливе прибуття до міста експертної групи з обласного центру. Нагадаємо, що у провадженні конотопської прокуратури знаходиться справа про використання фальсифікованих товарно – транспортних накладних на відходи, що перевозилися зі Львова до Глухова, об'єднана з іншою – по забрудненню ТПВ земель в с. Ярмолинці, Роменського району, за ознаками ч. 4 ст. 358 і ч. 1 ст. 239 Кримінального Кодексу.

Конфлікт навколо львівського сміття спалахнув у Глухові 29 жовтня минулого року, коли на під’їзді до тамтешнього полігону ТПВ поліція затримала дві набиті сміттям потужні вантажівки «ДАФ», львівської реєстрації. Різні бізнесово – політичні групи намагалися використати це у своїх інтересах.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...