Скандальні нарахування зарплат і премій головним антикорупціонерам

Викликаючи "на килим" Юлю Марушевську за півтисячні премії, Корчак тимчасом давала "добро" на заохочення своїх співробітників коштами в сотні тисяч гривень.


Як відомо, 7 грудня керівниця НАЗК Наталя Корчак задекларувала 266, 816 тисяч гривень, а 29 грудня - лише 123,217 тисяч гривень зарплатні. Це викликало підвищену увагу до неї антикорупційного комітету ВР. На його останньому засіданні, як повідомляють "Патріоти України", вона була вимушена давати пояснення щодо такої суттєвої різниці. Сергій Лещенко, зокрема поцікавився: "7 грудня Ви задекларували 266 тисяч гривень доходу як одноразову зміну матеріального стану, а 29 грудня Ви задекларувалу 123 тисяч одноразової зміни матеріального стану, тобто сумарно за місяць 400 тисяч гривень." На інше його прохання - пояснити, премія це, чи "тринадцята" зарплата, вона заявила: "Це загальний сукупний дохід, який складався із відпускних".

"Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня місяця премії не нараховувалися", - заявила голова НАЗК. А ось на запитання , що ж ще, крім відпускних, входить до цієї суми, Корчак, по суті, нічого не відповіла: "У мене немає розрахунків зараз". Це викликало: у кого подив, у кого - сміх. Голова комітету Єгор Соболєв згадав, як агентство викликало свого часу керівника Одеської митниці Юлю Марушевську для пояснень щодо премії у 500 гривень.

"Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу", - сказала Корчак, зазначивши потім, що зробила на своїй посаді дость багато для країни.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Павло Тарасюк + Тетяна Ричкова: Романтичне весілля у Китаї (фото)

неділя, 23 квітень 2017, 19:03

Голова столичної організації БПП освідчився коханій у далекому Китаї. "Патріоти України", посилаючись на Facebook юриста Бориса Сиклітського, повідомляють про пропозицію руки і серця від керівника секретаріату Київської міської організації Блоку Петра...

Книжко, гуд бай? Понад половину сумчан майже не читають книжок

неділя, 23 квітень 2017, 18:24

Найбільше схильні до читання студенти, але не друкованих видань, а їх електронних копій. На День книги та авторського права журналісти сумського «СпецКору» провели опитування серед мешканців обласного центру, аби з`ясувати, наскільки часто ті зверта...