Скандальні нарахування зарплат і премій головним антикорупціонерам

Викликаючи "на килим" Юлю Марушевську за півтисячні премії, Корчак тимчасом давала "добро" на заохочення своїх співробітників коштами в сотні тисяч гривень.


Як відомо, 7 грудня керівниця НАЗК Наталя Корчак задекларувала 266, 816 тисяч гривень, а 29 грудня - лише 123,217 тисяч гривень зарплатні. Це викликало підвищену увагу до неї антикорупційного комітету ВР. На його останньому засіданні, як повідомляють "Патріоти України", вона була вимушена давати пояснення щодо такої суттєвої різниці. Сергій Лещенко, зокрема поцікавився: "7 грудня Ви задекларували 266 тисяч гривень доходу як одноразову зміну матеріального стану, а 29 грудня Ви задекларувалу 123 тисяч одноразової зміни матеріального стану, тобто сумарно за місяць 400 тисяч гривень." На інше його прохання - пояснити, премія це, чи "тринадцята" зарплата, вона заявила: "Це загальний сукупний дохід, який складався із відпускних".

"Премії в 200 тисяч гривень у нас не було, лише у липні і вересні була нарахована премія для всіх членів НАЗК у розмірі 250%. Починаючи з грудня місяця премії не нараховувалися", - заявила голова НАЗК. А ось на запитання , що ж ще, крім відпускних, входить до цієї суми, Корчак, по суті, нічого не відповіла: "У мене немає розрахунків зараз". Це викликало: у кого подив, у кого - сміх. Голова комітету Єгор Соболєв згадав, як агентство викликало свого часу керівника Одеської митниці Юлю Марушевську для пояснень щодо премії у 500 гривень.

"Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу", - сказала Корчак, зазначивши потім, що зробила на своїй посаді дость багато для країни.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...