Розстріл ФСБ у Хабаровську

Поки ФСБ Росії "ліпить" нацистів з українських патріотів, доморощені неонацисти розстрілюють її співробітників.

Як повідомляють "Патріоти України", посилаючись на інформацію центру громадських зв`язків ФСБ, сьогодні, 21квітня, до приймальні управління служби по Хабаровському краю заскочив озброєний чолов`яга, й відкрив вогонь по відвідувачах і співробітниках. Внаслідок стрілянини загинуло троє осіб.

Нападник начебто належав до неонацистського угрупування. "Особистість, що вчинила злочин в Хабаровську встановлена. Це уродженець і житель Хабаровського краю Конєв А.В. 1999 р.н. Є дані про його приналежність до неонацистської групи. Оперативно-слідчі дії тривають", - інформують у ФСБ.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...