Рівненщина: Здався прокурор, що розстріляв мачуху

Прокурор Ігор Чайка, якого підозрюють у вбивстві мачухи-адвоката, сам завітав до Рівненської обласної прокуратури через декілька годин після поховання розстріляної жінки.

Про це повідомляють «Патріоти України». Підозрюваному вже оголосили про підозру. Слідство не розголошує подробиць, але відомо, що до прокуратури той прийшов вже з адвокатом.

В скоєнні злочину Чайка начебто признався, алее спростовує умисний намір, стверджуючи, що діяв у межах самооборони. Нагадаємо: злочин стався 1 квітня у дворі садиби, де жив батько Чайки з мачухою. Нападаник поранив господаря і розстріляв його дружину через тривалу майнову суперечку.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...