Путін та Матвієнко: Невдала "пластика" - глузування в Інтернеті

До поля уваги користувачів мережі потрапила і Ганна Герман, відома експериментами над своєю зовнішністю.

У соціальних мережах продовжують відпускати кпини з приводу косметичних перевтілень Володимира Путіна та його довіреної особи - голови Ради Федерації Валентини Матвієнко, повідомляють "Патріоти України".

"Це дивне почуття, коли пластичний хірург один на двох", "Може, це у них щось венеричне?", "У одного пластичного хірурга обслуговуються?", "Ім'я цього хірурга - алкоголь", "Буряти захопили РФ", "це що за бурятські "шахтарі"? " - потішаються користувачі Twitter.

Дісталося не на горіхи від блогерів і українським політикам. Так до поля їхньої уваги потрапила колишній народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман, теж відома своїми "пластичними" експериментами.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...