Провокативна заява організатора "Євробачення" чи черговий фейк російських ЗМІ?

Пропутінське видання "Лайф.ру" опублікувало інформацію, згідно з якою гендиректор Європейського мовного союзу Інгрід Дельтенре заявила, спілкуючись з російськими пранкерамі Вованом і Лексусом, що пісня Джамали не повинна була звучати на "Євробаченні-2016"

Вона, як повідомляють «Патріоти України», висловила впевненість, що заборонила б виконувати «1944», почуй її трохи раніше. Пісня порушувала головний принцип конкурсу — аполітичність. Дельтенре ще й нібито озвучила перспективу втрати Києвом права на проведення конкурсу 2017р. Якщо це відповідає дійсності, господинею "Євробачення-2017" стане Німеччина.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...