Проблема у школі: Як бути з дитиною - аутистом

Восьмирічний школяр – аутист зі Львова, на думку матері, піддається серйозним утискам з боку педагогів.

Як повідомляють «Патріоти України», та вважає, що його хочуть вижити з классу: «Артему кажуть: іди, погуляй. На нього не наксерили завдання, відповідно, пересадили на останню парту. Ввечері очікувано в дитини була істерика. Йому дали надію, а потім сказали: йди, ти заважаєш".

Батьки однокласників і дирекція школи№17, натомість, стверджують: Артем - проблемна дитина, проявляє агресію, зриваючи навчальний процес. Хлопчику начебто складно висидіти кілька уроків, і матеріал йому краще надолужувати за індивідуальним графіком.

Психолог-практик Володимир Лазар, зі свого боку, зауважує, що батьки дітей з аутизмом повинні уважно підходити до вибору форми навчання.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...