Преса "ЛНР": Наочний вияв роздвоєння свідомості

Газети самопроголошеної "республіки" висвітлюють не власні реалії, або життя улюбленої РФ, а виключноукраїнські події.


Журналіст Денис Казанський, коментуючи розміщений ним у Facebook скан стаханівського "Козачого стану", зазначає, що в ОРДЛО просто "марять Україною", повідомляють "Патріоти України".

"Хотів почитати, що там в "ЛНР" твориться. А там про "ЛНР" толком нічого й не йдеться. Зате вся газета про Україну. Про Гонтареву, про Яресько, про Порошенка, про Євробачення", - зазначає він.

"Це що таке? Ви референдум для чого проводили? Для чого республіку проголошували? За що антифашисти гинули на фронтах? Щоб люди про Гонтареву укропівську статейки читали? Яке діло громадянам вільної республіки до Євробачення? Ним би бензину зараз десь дістати, який пропав зі всіх заправок. А ось про бензин якраз нічого не написано. Немає в Стаханове такої проблеми! Особливо порадів із замітки "Яресько заслали на острів". Ну, звісно, Пуерто-Ріко - страшна діра, не то що Луганськ або Стаханов", - іронізує Денис Казанський.

"Якийсь пекельний бурлеск. Люди, які стверджують, що не хочуть жити в Україні, насправді марять Україною. Здавалося б, нічого більше вас не пов'язує з Києвом. Пишіть про Москву! Про велику Росію. Про Путіна, нарешті! Ніхто ж не примушує нічого писати про Україну. Аж ні!. Люди підсіли на історії про кривавих бандерівців, як на ширку. Не можуть без цього вже", - підсумовує журналіст.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Павло Тарасюк + Тетяна Ричкова: Романтичне весілля у Китаї (фото)

неділя, 23 квітень 2017, 19:03

Голова столичної організації БПП освідчився коханій у далекому Китаї. "Патріоти України", посилаючись на Facebook юриста Бориса Сиклітського, повідомляють про пропозицію руки і серця від керівника секретаріату Київської міської організації Блоку Петра...

Книжко, гуд бай? Понад половину сумчан майже не читають книжок

неділя, 23 квітень 2017, 18:24

Найбільше схильні до читання студенти, але не друкованих видань, а їх електронних копій. На День книги та авторського права журналісти сумського «СпецКору» провели опитування серед мешканців обласного центру, аби з`ясувати, наскільки часто ті зверта...