Події в авдіївській "промці": Деенерівські "беркути" наразилися на неприємність

Потім у бойовиків з`явилася нова проблема - як витягти своїх диверсантів з-під щільного вогню українських бійців.

"Військове телебачення" виклало в YouTube сюжет з розповіддю наших бійців, які несуть службу в авдіївській "промці" , про відбиття наступу банди ДНР з дуже "органічною", як для донбасівської квазідержави назвою "Беркут", повідомляють "Патріоти України".

Українські воїни застукали бойовиків за спробою проникнути на їхні позиції. Командир прийняв рішення відразу їх атакувати. "Їх поклали на землю, потім у противника була інша проблема – як витягти диверсійну групу, що йшла на наші позиції", — розповів військовий з позивним "Промберг".

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...