Одеський шпиталь, харчування воїнів АТО: Порції мізерні, їжа неякісна

Дехто стверджує, що від харчів поставника Одеського військового шпиталю у солдатів виникали гострі кишкові інфекції.

І на четвертий рік АТО харчування наших бійців подекуди залишає, як то кажуть, бажати кращого. Так, "Патріотам України" з інформації Соцпорталу стало відомо про неякісну їжу для поранених та ветеранів АТО в Одеському військовому шпиталі. До компанії ПП "Артек-союз", яка організовує харчування, вже кілька років озвучуються серйозні претензії.

"Порції навіть мені не вистачає. Без додатково куплених продуктів важко. А що говорити про дорослих чоловіків. Місцевим генерала постійно носять передачі з дому. Але ж тут бійці АТО з усієї України. Крім того, з деяких відділень виходити взагалі заборонено", - каже одна з тутешніх пацієнток.

Є інформація, що вживання їжі від "Артек - союз" викликало у деяких солдат гострі кишкові інфекції, а вартість порції необгрунтовано підвищувалась у п'ять разів. "Директор "Артек-союзу" Наталія Лобик стверджує, що нічого цього не було. Вона, до речі, має спільний бізнес з колишнім депутатом від ПР Сергієм Брайком, який, за даними "Європейської правди", відомий своїми симпатіями до Росії.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...