Незаконна вирубка лісів: і щепки полетіли, нарешті

До нелегальних оборудок з Туреччиною було задіяно лісгоспи чотирьох областей України.

Податкова міліція Сумщини викрила схему незаконної закупівлі та експорту до Туреччини "лівих" лісоматеріалів. Про це повідомляють "Патріоти України" з посиланням на прес-службу ДФС.

Фіскальна служба встановила низку підприємств, в т.ч. нерезидентів, підконтрольних громадянину України, які були задіяні у схемі незаконного придбання та легалізації за допомогою підроблених документів лісоматеріалів , придбаних за готівку на Сумщині, Житомирщині, Чернігівщині та Харківщині областей. Далі деревина за документами продаваласядо Туреччини нібито за заниженими, а насправді ринковими цінами. В подальшому частина грошових коштів поверталась організатору на карткові рахунки, обготівковувалась і знову використовувалась для операцій з "лівою" деревиною.

Загальний обсяг таких оборудок протягом 2016-2017 рр. склав близько 70 млн грн. При обшуках вилучено 79,6 тис. грн, 97 куб. м пиломатеріалів, 21 банківську карту, 4 деревообробні верстати, усього, з готівкою, на близько 5 млн грн. слідчі дії тривають.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...