Можливе зіткнення РФ та США: оцінки міжнародних експертів

У Росії немає навіть теоретичних шансів протистояти новітньому озброєнню цивілізованих країн.​

Ризик зіткнення РФ і США в Сирії зріс після удару по авіабазі режиму Башара Асада, вважають "Патріоти України". Саме звідсіля завдавали хімічних ударів по мирних сирійцях. Міжнародні експерти відзначають, що режим Путіна може спровокувати війну між збройними силами США і Росії.

У разі такого конфлікту, Росію, по-перше, негайно відключать від міжнародної банківської системи SWIFT, і протягом трьох діб рубль впаде, мінімум, до 500 за 1$. Все банківське та транспортне сполучення зі США, ЄС, Ізраїлем, Україною, іншими цивілізованими країнами виявиться автоматично перерваним, відімкнуться супутники, міжнародні канали, частина інтернет-контента. У такій облозі режим Путіна протримається не більше 72 годин.

Трампу, на відміну від Обами, до наснаги «вирубати» Росію як економічними, так і військовими методами. А держсекретар США Тіллерсон заявив, що США бомбитимуть всі країни, які перейдуть грань! У Сирії, російський контингент можуть знищити за 12 годин, причому без наземній операції. Хвалені протиракетні системи С-300 не в змозі протистояти крилатим «іграшкам» США новітнього покоління, про сучасні винищувачі навіть годі говорити.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...