Мешканці ОРДЛО про безвіз: Яка там для нас Європа!

Мешканці окупованих регіонів Донбасу розуміють, що їм годі розраховувати на безвізові відвідини Європи.

"Патріоти України" зауважують, що рішення Європарламенту про безвіз викликало переважно апатичну реакцію у мешканців тимчасово окупованих регіоні. Людям, які знаходяться на неконтрольованій території, не те що у Європу - на підконтрольну українській владі частину держави попасти інколи буває непросто.

«До України я не їжджу, тому на мене це ніяким чином не поширюється. А якщо говорити про Європу, то туди можна потрапити лише через Україну. А туди я просто не потрапляю. Тому для мене все одно: є там безвізовий режим чи немає», - розповіла мешканка Луганська. Для інших така поїздка просто не по кишені.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...