Mercedes-Benz полковника поліці - спалили за "ліву" горілку?

В Ужгороді, на вул. Можайській, біля відділу кіберполіції раптово загорілося авто, зареєстроване на дружину полковника поліції.

Він обіймає оперативну посаду в Управлінні захисту економіки місцевої поліції, і веде масштабну справу щодо виробництва «лівої» горілки, в рамках якої вже проведено 25 обшуків у двох областях, повідомляють «Патріоти України».

«Мерс» загорівся о 18:09. Загоряння ліквідували протягом 15 хвилин.локалізували. Хоча версія підпала поки не знайшла підтверджень, джерела у поліції стверджують, що це не просто підпал, а навіть спроба залякування.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...