Людей вбивати не можна, геїв, напевне, що так, - правозахисник з Росії

Саме такий висновок можна зробити з заяви члена ради при главі Чечні з розвитку громадянського суспільства та правам людини Хеди Саратової. Вона, по суті, виправдовує вбивство людей з нетрадиційною статевою орієнтацією.


Її коментар одній російській радіостанції з приводу переслідування геїв у північнокавказькій республіці наводять "Патріоти України». Так, Хеда вважає, що гомосексуалізм йде урозріз з традиціями та цінностями Чеченської республіки: " Якщо будемо на це закривати очі, певна, наше суспільство розкладатиметься, а цього жодним чином не можна допускати. Запевняю вас, в нашому чеченському суспільстві людина, яка поважає себе, традиції та звичаї, сама буде переслідувати та робити все, аби таких людей у нашому суспільстві не було.»

На її думку, навіть крайню міру щодо таких людей суспільство не піддасть осуду.

А ось прес-секретар Рамзана Кадирова Альві Карімов заявив, що, цитуємо:

" ..сама рідня відправить їх за адресою, звідкіля не повертаються ".

На такі висловлювання один з лідерів російської опозиції Михайло Ходорковський зазначив наступне:

"Не люблю публічних обговорень, що зачіпають особливості сексуального життя дорослих людей, але це не про особливості, а про просто якесь середньовіччя! Взагалі Чечня - частина Росії і ми витратили немало людських життів, а потім гроші на "відновлення конституційного порядку". Це порядок?!" - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Варто згадати, що раніше надходили повідомлення про справжнє полювання, яке організували в Чечні силовики на представників ЛГБТ.


Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...