Київ: Маршрутники блокували ОДА

Вони вимагають від влади, аби та не знижувала плати за проїзд.


Як повідомляють «Патріоти України», з самого ранку десятки маршрутних таксі заблокували простір на площі Лесі Українки, в т. ч. й перед парканом Київської облдержадміністрації. Їх водії вимагають не знижувати плату за проїзд. Учасники виступу порозкладали покришки на вході до адміністрації.

За їхніми словами, акція обіцяє стати безстроковою. Вони намагалися встановити намет, але на заваді стала поліція. Це дало поштовх до сутички з правоохоронцями.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...