Коломойський - Гонтаревій: Коуб з нецензурщиною

Колишній господар "Приватбанку" прокоментував заяву голови НБУ про крадіжку ним 16 мільярдів вельми "імпозантним" відео.

"Патріоти України" повідомляють з посиланням на ТСН, що колишній господар "Приватбанку" Ігор Коломойський дотепно відповів на закид голови НБУ Валерії Гонтаревої щодо виводу ним активів на 16 млрд. грн. - коубом, на якому маленька дівчинка з ангельською зовнішністю вживає не надто цензурне слово "п...дять", з наголосом на останньому складі. Крім відеоролика від дніпропетровського магната не надійшло більше жодних коментарів.


Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...