Хуліганка отримала обхідний лист

Ватажок хуліганок, які вчинили побиття дівчат у Чернігові, йде з вишу, зі власної волі.

Про це повідомляють "Патріоти України", посилаючись на проректора Чернігівського національного педагогічного університету з виховної роботи Анатолія Тимошенка. Як відомо, дев`ятнадцятирічна Євгенія Тимченко керувала побиттям двох школярок, опановувала фах вчителя початкових класів. В університеті рішуче засудили її поведінку, і ще 7 квітня обіцяли розглянути питання про відрахування хуліганки. Та, однак, вирішила піти сама, і написала заяву. За словами проректора, вже й отримала обхідний аркуш.

В університеті Євгенія не надто розповсюджувалася про свою участь у побитті дівчат, але одній з одногрупниць таки похвалилася, та ще й показала відео. В університеті виказують сумнів у її каятті.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...