Кабмін: Нормативні акти СРСР геть

Уряд вирішив скасувати дію всіх нормативних актів органів державної влади та управління СРСР і "соціалістичної" України.


"Патріоти України" повідомляють, що відповідний законопроект презентував сьогодні на засіданні Кабміну Павло Петренко. Міністр юстиції нагадав, що минулого року вже скасовано понад 360 актів, які приймали за Радянського Союзу, а цього - більше за сотню.

"Ми розуміємо, що Україна не може жити в системі 25 років незалежності з даним багажем. Міністерство юстиції розробило проект закону про визнання такими, що втратили чинність актів органів державної влади і управління УРСР і Радянського Союзу.

Цей закон направимо до українського парламенту і будемо просити, щоб він був проголосований вже у травні.

Встановлюємо наступні строки: протягом 6 місяців з моменту набуття чинності даного закону припиняють свою дію всі підзаконні акти міністерств, відомств, комісій, президій, які приймалися до набуття Україною незалежності", – заявив Петренко.

Всі закони УРСР і СРСР, поки чинні на території України, втратять втратять законну силу протягом року, а кодифіковані акти - трьох.

Міністр наголошує: це не лише декомунізація, а й дебюрократизація та дерегуляція законодавства.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...