Грузинський безвіз: Не пустили лише трьох

Громадяни країни, що до набуття чинності безвізу мала великі проблеми з оформленням шенгенських віз, нині практично без проблем перетинають кордони ЄС.

Згідно з даними які наводять "Патріоти України", посилаючись на інформацію Allnews.ge., протягом роботи безвізу, з 28 березня по 7 квітня, до ЄС виїжджало близько 7000 громадян Грузії. Відкоша отримали лише троє.

Перший не мав біометричного паспорту, другий забув про обов`язкове бронювання готелю, третій – не взяв документів з підтвердженням мету візиту.

Варто заначити, що до безвізу, протягом 2016року, Грузія мала один з найвищих показників відмов у "шенгенках" - понад 12%.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...