"Гамлетівський" сюжет: Російські хакери зламали комп`ютерну мережу Міноборони Данії

Інформація, яку витягли російські хакери з електронної пошти чиновників міністерства обороне не є секретною, але цілком придатна для вербування, шантажу, шпигунства.

Данське видання Berlingske, посилаючись на дані центру кібербезпеки розвідслужби, опублікувало інформацію, згідно з якою електронна пошта деяких співробітників міністерства оборони країни була зламана російськими хакерами, повідомляють "Патріоти України".

З`ясувалося, зокрема, що кіберзлочинці отримували доступ до електронної пошти в 2015 і 2016 роках. У міноборони не виключають, що це ті самі хакери, які здійснювали кібератаки на Демократичну партію США 2016 року. І хоча інформація, яку вони отримали, не секретна, її можуть використовувати для вербування агентів, шантажу або шпигунства. "Ситуація критична. Це не дрібні хакреські групи, які розважаються таким чином", — зазначає міністр оборони Данії Клауса Хьорт Фредеріксен.

Опублікував: Андрій Коваленко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Конотопський мер: Медведчуківці фактично готували створення "Сумської народної республіки"

понеділок, 1 травень 2017, 14:10

Мер Конотопа Артем Семенихін стверджує: на заході "Українського вибору" колишня керівниця Держархіву пані Гінзбург роздавала гроші присутнім прямо з величезного рюкзака. Мер Конотопа Артем Семенихін, який власноруч розігнав акцію "Українського вибору",...

Операція "Вісла": Етнічна чистка - так, військовий злочин - напевне, але не геноцид

понеділок, 1 травень 2017, 13:20

Комуністична влада Польщі не погидували назвати депортацію "остаточним віирішенням української проблеми", вживши нацистський евфемізм, що позначав Голокост. Напередодні 70-річчя операції «Вісла» ТСН.ua спільно з Українським інститутом пам'яті опублікув...